Kurs dla osób narażonych na porwania


Kurs przeznaczony dla osób pracujących w niebezpiecznych regionach świata gdzie istnieje możliwość porwania lub uprowadzenia, pracowników zajmujących kierownicze stanowiska w korporacjach, biznesmenów i ich rodzin oraz wszystkich osób narażonych na porwania i uprowadzenia.

Celem kursu jest nauka prawidłowych reakcji i zachowań w czasie uprowadzania, przetrzymywania i uwolnienia osoby będącej zakładnikiem.   


Czas trwania kursu: 15-16 godzin zegarowych (2x8 godzin) 

Program szkolenia został opracowany na podstawie doświadczeń osób porwanych, psychologów i ekspertów w dziedzinie terroryzmu, w tym żołnierzy sił specjalnych. Nasze szkolenie wszechstronnie przygotuje Państwa do radzenia sobie w takich sytuacjach. 

  

Zagadnienia poruszane podczas szkolenia:  psychologia porwania, powody uprowadzeń, różne aspekty porwań, planowanie odpowiednich zachowań, sytuacje kluczowe i odpowiednie reakcje, komunikacja z sprawcą, pojęcie syndromu sztokholmskiego, techniki radzenia sobie ze stresem, współpraca ze służbami ratowniczymi, pierwsza pomoc w sytuacji zakładniczej.     

      

Pytania dotyczące kursu prosimy kierować:           

tel. +48 506 09 09 04

e-mail: info@paramedyk24.pl
 

Zaloguj się
Projekt i wykonanie © KR Media